Sheraton Tirana Hotel

4.3 (65 komente)

Vendndodhja Sheshi Italia, Tirana, Albania   •  Koha:    •   Ora lokale:     •  Telefoni: (355) (4) 2274707  

4.3

Rezervo qëndrimin
gjistrohuRre
Lironi dhomen
gjistrohuRre
Lironi dhomen
1 dhoma, 1 të rritur, 0 fëmijë

Dhome
- 1 +
Te rritur / Room
- 1 +
Femije / Room (Age 0 - 17)
- 0 +

Vendi kryesor i takimeve në kryeqytet

Provoni një nivel të lartë komoditeti në mes të një oazi të gjelbër pranë Parkut Kombëtar dhe Liqenit Artificial, vetëm pak minuta nga qendra e qytetit. Eksploroni resortin modern urban në zemër të kryeqytetit të Shqipërisë.

Akomodohuni në151 dhomat tona të bollshme për mysafirët, plot me detaje relaksuese siç janë dyshemetë prej druri me kontrast, pajisjet moderne, tavolinat e punës të stilit biznes dhe krevatet e krijuara për një gjumë të shkëlqyer gjatë natës.

Pse të rezervoni me ne?

Përfitoni nga këto oferta ekskluzive të anëtarëve të SPG®:

 • Garancia për çmimet më të mira
 • Fito pikë
 • Wi-Fi falas

Nuk je anëtar i SPG?
Mund të bëhesh anëtar shpejt, lehtë dhe falas. Bëhu anëtar tani

Komentet e klientëve

Hear from our guests about their stay from 65 komente klientësh të verifikuara

Komente të vërtetuara

88%e klientëve tanë e rekomandojnë këtë hotel

Texasgirl2015

The hotel is nestled between the city center within walking distance to many shopping areas. The breakfast is excellent and the hotel staff is courteous and professional. A great place to work and relax.

Lexo më shumë komente

4.3 /5

 • rehatia e dhomes

 • Personeli i hotelit

 • Cilësia e gjumit

 • Ambientet

 • Njohja e SPG

 • Ushqimi dhe pijet

Ngjarjet dhe ofertat

Ngjarjet dhe ofertat


 • Ofrojnë pishinë
 • Oferta Verore e Pishinës dhe Palestrës
 • Festo Ditelindjen tende
Ofrojnë pishinë

29 Euro Dita për Person

Shijoni qetësinë dhe freskinë e pishinave sëbashku me familjen tuaj nga e Premtja në të Dielë

Rregjistrim ditor për person. Club Sanduiç ose Sallatë Cezar dhe një krikell birrë. Fëmijet (0-6) vjec falas, kur porosisni nga menuja për fëmije dhe 50% zbritje për fëmijë deri në 12 vjeç.

 

Na kontaktoni në: +355 4 2274 707
Oferta Verore e Pishinës dhe Palestrës

Shijoni verën në qytet

A jeni antaresuar ne Sheraton Tirana Fitness? Rregjistrohuni sot dhe perfitoni Paketen Verore si Familje. 3 muaj antaresim €599 Euro. Jeni antar actual I Fitnessit te Hotel Sheraton Tiranes? Rregjistroni edhe familjen tuaj dhe perfitoni nga oferta jone ekskluzive. 1 muaj antaresim €149, 3 muaj antaresim €459

Prenotoni Paketen Familjare Verore tani ne: sales.tirana@sheraton.com
Festo Ditelindjen tende

Festoni me ne

Shijo nje gote vere te gazuar per te ftuarit e tu, torten e ditelinjdes dhe qirnijte, qe deshira jote te kthehet ne realitet.

Ju ftojme ne darken e “Flashback” per 2 persona  nje jave pasi te keni organizuar festen tuaj me ne – gjithcka e perfshire

Prenotoni festen e ditelindjes suaj tani ne: +355 422 74 707

Orari

Dhomat dhe suitat

Nga EUR 105
Mëso më shumë

Deluxe Room

32 m

Kapaciteti 3 persona
Maksimumi i të rriturve/fëmijëve
Te rritur 3
Femije 0
Te rritur 2
Femije 1
Te rritur 2
Femije 0
Te rritur 1
Femije 2
Nga EUR 180
Mëso më shumë

Junior Suite

50 m

Opsionet e shtratit
 • krevat Mbreteror
Kapaciteti 3 persona
Maksimumi i të rriturve/fëmijëve
Te rritur 3
Femije 0
Te rritur 2
Femije 1
Te rritur 2
Femije 0
Te rritur 1
Femije 2
Nga EUR 210
Mëso më shumë

Hospitality Suite

50 m

Opsionet e shtratit
 • krevat Mbreteror
Kapaciteti 3 persona
Maksimumi i të rriturve/fëmijëve
Te rritur 3
Femije 0
Te rritur 2
Femije 1
Te rritur 2
Femije 0
Te rritur 1
Femije 2
Nga EUR 230
Mëso më shumë

Executive Suite

70 m

Opsionet e shtratit
 • krevat Mbreteror
Kapaciteti 3 persona
Maksimumi i të rriturve/fëmijëve
Te rritur 3
Femije 0
Te rritur 2
Femije 1
Te rritur 2
Femije 0
Te rritur 1
Femije 2
Deluxe Klub Dhome
Nga EUR 160
Mëso më shumë

Deluxe Klub Dhome

32 m

Opsionet e shtratit
 • krevat Mbreteror
Kapaciteti 3 persona
Maksimumi i të rriturve/fëmijëve
Te rritur 3
Femije 0
Te rritur 2
Femije 1
Te rritur 2
Femije 0
Te rritur 1
Femije 2
Junior Suite Club Floor
Nga EUR 245
Mëso më shumë

Junior Suite Club Floor

50 m

Opsionet e shtratit
 • krevat Mbreteror
Kapaciteti 3 persona
Maksimumi i të rriturve/fëmijëve
Te rritur 3
Femije 0
Te rritur 2
Femije 1
Te rritur 2
Femije 0
Te rritur 1
Femije 2
Hospitality Suite Club Floor
Nga EUR 265
Mëso më shumë

Hospitality Suite Club Floor

50 m

Opsionet e shtratit
 • krevat Mbreteror
Kapaciteti 3 persona
Maksimumi i të rriturve/fëmijëve
Te rritur 3
Femije 0
Te rritur 2
Femije 1
Te rritur 2
Femije 0
Te rritur 1
Femije 2
Executive Suite Club Floor
Nga EUR 285
Mëso më shumë

Executive Suite Club Floor

70 m

Opsionet e shtratit
 • krevat Mbreteror
Kapaciteti 3 persona
Maksimumi i të rriturve/fëmijëve
Te rritur 3
Femije 0
Te rritur 2
Femije 1
Te rritur 2
Femije 0
Te rritur 1
Femije 2
Nga EUR 2000
Mëso më shumë

Presidential Suite

275 m

Opsionet e shtratit
 • krevat Mbreteror
Kapaciteti 3 persona
Maksimumi i të rriturve/fëmijëve
Te rritur 3
Femije 0
Te rritur 2
Femije 1
Te rritur 2
Femije 0
Te rritur 1
Femije 2
Nga EUR 105

Deluxe Room

32 m

Opsionet e shtratit
Kapaciteti 3 persona
Maksimumi i të rriturve/fëmijëve
Te rritur 3
Femije 0
Te rritur 2
Femije 1
Te rritur 2
Femije 0
Te rritur 1
Femije 2
Nga EUR 180

Junior Suite

50 m

Opsionet e shtratit
 • krevat Mbreteror
Kapaciteti 3 persona
Maksimumi i të rriturve/fëmijëve
Te rritur 3
Femije 0
Te rritur 2
Femije 1
Te rritur 2
Femije 0
Te rritur 1
Femije 2
Nga EUR 210

Hospitality Suite

50 m

Opsionet e shtratit
 • krevat Mbreteror
Kapaciteti 3 persona
Maksimumi i të rriturve/fëmijëve
Te rritur 3
Femije 0
Te rritur 2
Femije 1
Te rritur 2
Femije 0
Te rritur 1
Femije 2
Nga EUR 230

Executive Suite

70 m

Opsionet e shtratit
 • krevat Mbreteror
Kapaciteti 3 persona
Maksimumi i të rriturve/fëmijëve
Te rritur 3
Femije 0
Te rritur 2
Femije 1
Te rritur 2
Femije 0
Te rritur 1
Femije 2
Nga EUR 160
Deluxe Klub Dhome

Deluxe Klub Dhome

32 m

Opsionet e shtratit
 • krevat Mbreteror
Kapaciteti 3 persona
Maksimumi i të rriturve/fëmijëve
Te rritur 3
Femije 0
Te rritur 2
Femije 1
Te rritur 2
Femije 0
Te rritur 1
Femije 2
Nga EUR 245
Junior Suite Club Floor

Junior Suite Club Floor

50 m

Opsionet e shtratit
 • krevat Mbreteror
Kapaciteti 3 persona
Maksimumi i të rriturve/fëmijëve
Te rritur 3
Femije 0
Te rritur 2
Femije 1
Te rritur 2
Femije 0
Te rritur 1
Femije 2
Nga EUR 265
Hospitality Suite Club Floor

Hospitality Suite Club Floor

50 m

Opsionet e shtratit
 • krevat Mbreteror
Kapaciteti 3 persona
Maksimumi i të rriturve/fëmijëve
Te rritur 3
Femije 0
Te rritur 2
Femije 1
Te rritur 2
Femije 0
Te rritur 1
Femije 2
Nga EUR 285
Executive Suite Club Floor

Executive Suite Club Floor

70 m

Opsionet e shtratit
 • krevat Mbreteror
Kapaciteti 3 persona
Maksimumi i të rriturve/fëmijëve
Te rritur 3
Femije 0
Te rritur 2
Femije 1
Te rritur 2
Femije 0
Te rritur 1
Femije 2
Nga EUR 2000

Presidential Suite

275 m

Opsionet e shtratit
 • krevat Mbreteror
Kapaciteti 3 persona
Maksimumi i të rriturve/fëmijëve
Te rritur 3
Femije 0
Te rritur 2
Femije 1
Te rritur 2
Femije 0
Te rritur 1
Femije 2

Informacion mbi hotelin

 • Rregjistrimi: 2:00 PM
 • Dalja: 12:00 PM
 • 5 salla konferencash
 • Shërbim parkimi 24 orësh
 • Nuk lejohet duhani ne hotel
 • Kategoria 3 SPG

Veçoritë e hotelit

 • Sheraton Fitness
 • Internet me shpejtësi të lartë në të gjitha dhomat e mysafirëve (15 euro në ditë)
 • Qendër masazhi tajlandeze
 • Club Lounge

Ushqimi dhe pijet

Ne kemi vendin e përkryer për tu mbledhur me miqtë ose kolegët.

Shijoni ushqimin e shkëlqyer në katër restorantet dhe baret tona.


 • Restoranti Metropolitan
 • Il Pomodoro Restaurant
 • Infinity Bar
 • O2 Pool Bar
Restorant

Restoranti Metropolitan

+355 4 2274707

 • Kostoja: $$
 • Ulja e SPG: 10%
 • Orari
Zbuloni më shumë
Restorant

Il Pomodoro Restaurant

Zbuloni më shumë
Bari

Infinity Bar

Zbuloni më shumë
Bari

O2 Pool Bar

Zbuloni më shumë

Orari

Mbledhje dhe evenimente

Ne do të bashkëpunojmë me ju për të planifikuar një takim ose eveniment të shkëlqyer

Hapësirat tona për takime përfshijnë një sallë spektakolare balloje dhe 4 salla mbledhjesh, të cilat mund të akomodojnë nga 10 deri në 500 të ftuar.

 • Koordinator për dasmat
 • Hapësirë e dedikuar ekspozimi
 • Teknikë audio-vizualë
 • Projektor dhe tabelë e bardhë

Eksploroni Tiranën

Si mund të mbërrini te Sheraton Tirana Hotel

Sheraton Tirana Hotel ndodhet në të majtë të sheshit Nënë Tereza, ndërsa në të djathtë të tij ndodhet stadiumi më i madh në Shqipëri, Qemal Stafa. Hoteli ndodhet gjithashtu pranë Parkut Kombëtar dhe Liqenit Artificial të Tiranës.

Orientimet për te Sheraton Tirana Hotel

Si të vij këtu?

Nuk mund të gjenden orientimet, ju lutem provoni sërish.