Sheraton Tirana Hotel

4.3 (66 komente)

Sheshi Italia, Tirana, Albania   •  Koha:    •   Ora lokale:     •  Telefoni: (355) (4) 2274707  

4.3

Hoteli dhe Sherbimet

Sheraton Tirana Hotel i mbledh njerezit sebashku dhe hulumton ne universin e nevojave te klientit per t'ju gjendur sa me prane klienteve pergjate udhetimit te tyre. Gjendemi ketu per t`ju sherbyer 24 ore si dhe per t'ju asistuar sa here te keni nevoje per prenotime apo informacione te metejshme, keshillime mbi vizitat tuaja ne qendrat kulturore te qytetit, restorantet dhe dyqanet.

Kolegu yne "Consierge" e ka per kenaqesi t`ju sherbej me te gjtha informacionet e nevojshme mbi bizneset dhe aktivitet e tjera te ndodhura ne qytet.


sheraton fitness in sheraton tirana hotel
Sheraton Fitness

Sheraton Fitness eshte e aksesueshme 24 ore te dites. Me nje hapesire prej 800 m2 ju do e ndieni ndryshimin e hapesires se ketij ambienti ne ajer, me makineri te firmes se mirenjohur sportive teknoxhim, pishine te brendshme, sauna, zone relaksi, zgjedhjeve te stacioneve televizive dhe sherbimit te dedikuar! Pergjate muajve te veres pishina e jashtme sebashku me pishinen per femije dhe me Barin e jashtem te Pishines ju dhurojne ndjesine e nje mireqenie te pafund. Do gjeni gjthcka qe ju mungon kur jeni larg shtepise per te qene ne forme.


Qendra e masazhit Thai

Qendren e masazhit Thai e gjeni ne ne katin e pare, te hotelit. Kjo qender eshte vendi ideal per ti dhuruar vetvetes nje trajtim qetesues nga koka te kembet.

Çdo dite nga e Hena net e Shtune; 09:00 - 21:00. Diten e Diele qendron e hapur nga ora 13:00 deri me 21:00.

thai massage in sheraton tirana hotel

imperial cinema a sheraton tirana hotel
Kinema Imperial

Ne zonen e dyqaneve ne pjesen tregtare te Hotel Sheraton do keni kenaqesine te gjeni dy sallat e kinema Imperial. Filmat e shquar te Hollivudit shfaqen ne ekranet e medhenj ne dy salla te ndryshme kinemaje, nje standarte dhe tjetra salla VIP. Ketu do keni kenaqesine te shihni te shfaqur filmat me te fundit dhe me te suksesshem ne fushen e kinematografise.