Sheraton Tirana Hotel

4.3 (66 komente)

Sheshi Italia, Tirana, Albania   •  Koha:    •   Ora lokale:     •  Telefoni: (355) (4) 2274707  

4.3

Restorant Il Pomodoro

I gjendur ne katin e pare te pjeses tregtare te hotelit restorant Il Pomodoro ofron kuzhine tradicionale Italiane duke perfshire keshtu picat e pjekura ne furre druri, pastat e fresketa si dhe variacione te ndryshme te sallatrave dhe ushqimeve te shpejta si sanduic, burritos, hamburger etj.

il pomodoro restaurant

Ketu do gjeni dhe nje shumellojshmeri embelsirash dhe shijesh akulloresh te shoqeruara me kafe dhe perzgjedhje nga markat e ndrysheme te cajrave nderkombetar. Gjithcka e sherbyer nga koleget tane ne menyre pofesionale.

Mblidhuni sebashku per te pare ndeshjet nderkombetare te futbollit me specilaitet e mrekullueshme te barbekjus se pjekur, burgerave dhe birres nderkohe qe shijoni ndeshjet qe shfaqen ne ekranin e madh drejtpersedrejti.

ORARI I SHERBIMIT

11:00 pd - 10:00 md

KUZHINA

Pica dhe ushqim rehati

KODI I VESHJES

Spontan