Sheraton Tirana Hotel

4.3 (66 komente)

Sheshi Italia, Tirana, Albania   •  Koha:    •   Ora lokale:     •  Telefoni: (355) (4) 2274707  

4.3

Defrehu me kokteliet e mahnitshem ne Barin O2 te pishines sone

Perfytyroni te qetesoheni rrethuar nga pemet dhe te pini kokteil ne ane te ujit.

Shtendosuni dhe shuajeni etjen me pije unike te ftohta koktejesh tropikale teksa shijoni perendimin e diellit ne barin tone me te ri O2, ose porosisni nga menuja jone e perzgjedhur e sanduicve, burgerave, embelsirave apo sallaterave.

Drejtojuni personelit tone te talentuar ne miksimin e pijeve ne nje mjedis clodhes, teksa preheni ne barin tone te pishines ne katin e pare O2.

Vetem ne barin e pishines O2 ju mund te shijoni nje eksperience te rille mes freskise se Parkut Kombetar qe shtrihet perball jush. E vendosur ne nje pozicion mjaft te favorshem, ky bar eshte vendi i persosur per relaksim ne natyre teksa veshtron renien e muzgut ne qytetin e nxehte te Tiranes. Provoni nje pije para darke perpara se te drejtoheni per ne restorant Metropolitan apo te shijoni ne te pernatshmen Happy Hours ne bar Infinity.

Nese kerkoni te nje pushim te shkurter perpara fluturimit tuaj apo po shikoni te organizoni nje pritje ne hotel Sheraton Tirana, bar O2 I pishines sone do te plotesoj te gjitha nevojat tuaja dhe ju do kaloni eksperienca emocionuese dhe te paharrueshme ne te.

Dhe nese ju jeni duke qendruar apo vizituar qytetin e Tiranes, bar O2 ne pishinen tone mirepret vendasit te kalojne pasditet e tyre, cdo dite nga ora 19:30 - 00:00 per te shijuar kokteilet e mahnitshme ne nje atnosfere perfekte ku eshte shume e lehte te ndieni ndryshimin e ardhur fale pervojes Sheraton.

Oraret e operimit:

Pishina e jashtme dhe e brendshme: 7:00 - 22:00 ( E Hene - E Diele).
Bari O2 I pishines: 19:30 - 00:00 ( Cdo dite) .
Sherbimi ne pishine: 7:00 - 22:00 ( E Hene - E Diele)

Ju lutemi te kini parasysh se oraret e operimit mund te ndryshojne