Sheraton Tirana Hotel

4.3 (66 komente)

Sheshi Italia, Tirana, Albania   •  Koha:    •   Ora lokale:     •  Telefoni: (355) (4) 2274707  

4.3

swimming pool close to the bar

O2 Pool Bar

Perfytyroni te qetesoheni rrethuar nga pemet dhe te pini kokteile ne ane te ujit. Shtendosuni dhe shuajeni etjen me pije unike te ftohta koktejesh tropikale teksa shijoni perendimin e diellit ne barin tone O2, ose porosisni nga menuja jone e perzgjedhur e sanduicve, burgerave, embelsirave apo sallaterave. Drejtohuni personelit tone te talentuar ne miksimin e pijeve ne nje mjedis shlodhes, teksa preheni ne barin tone te pishines ne katin e pare O2.

Vetem ne barin e pishines O2 ju mund te shijoni nje eksperience te tille mes freskise se Parkut Kombetar qe shtrihet perball jush. E vendosur ne nje pozicion mjaft te favorshem, ky bar eshte vendi i persosur per relaksim ne natyre teksa veshtron renien e muzgut ne qytetin e nxehte te Tiranes. Provoni nje pije ne mbremje perpara se te drejtoheni per ne restorant Metropolitan apo te shijoni te pernateshmen Acoustic Nights ne bar Infinity.

Nese kerkoni te nje pushim te shkurter perpara fluturimit tuaj apo po shikoni te organizoni nje pritje ne hotel Sheraton Tirana, apo jeni duke qendruar a vizituar qytetin e Tiranes bar O2 i pishines sone do te plotesoj te gjitha nevojat tuaja dhe ju do kaloni eksperienca emocionuese dhe te paharrueshme ne te fale pervojes Sheraton.

ORET E SHERBIMIT

7:30 pd - 11:00 md
Sezonal| MaJ - Shtator

KUZHINA

Koktela & ushqime te lehta

KODI I VESHJES

Spontan