Sheraton Tirana Hotel

4.3 (66 komente)

Sheshi Italia, Tirana, Albania   •  Koha:    •   Ora lokale:     •  Telefoni: (355) (4) 2274707  

4.3

Te hash eshte kenaqesi! Shijoni nje dreke te lehte ose kokteila te mrekullueshem sherbyer ne bar Infinity, apo provoni menune e re te restorant Metropolitan ne te cilen do gjeni pershtatjen e cdo shijeje deri ne ate me te rafinuaren. Kombinoni pjatat tuaja duke porositur nga menuja e shumellojshme e vererave te botes. Nese keni kuriozitet te provoni delikatesat dhe vecantite ne arome dhe shije te ketyre vererave ju keni mundesine te porosisni gota nga shishe vererash te ndryshme brenda se njejtes nate, keshtu ju mund te shijoni vererat Franceze, Spanjolle, Argjentinase, Australiane, Kaliforniane, Gjermane, Kiliane, Italiane dhe shume te tjera.


RESTORANT METROPOLITAN

Zgjidhni dhe provoni gatime te mrekullueshme te perzgjedhura me kujdes dhe delikatese nga shefi yne I kuzhines Z. Damir Pejcinovic. Gjithcka sherbehet ne ambientin e brendshem modern si edhe ne tarracen me ajer te fresket ne menyre profesionale, me standarte te larta te fushes se hotelerise, miqesore dhe te rehatshme te cilat e bejne kete restorant nje vend terheqes.


Zbuloni më shumë rreth >

Metropolitan restaurant sheraton tirana

BAR INFINITI

Elegant, origjinal dhe me sherbim te dedikuar ndaj klientit Bar Infinity eshte vendi perfekt per te lene oraret e takimit qe nga marreveshjet e biznesit e deri per kalimin e oreve te lira te pasdites me miq te ndryshem. Uluni dhe bisedoni me ore te tera duke shijuar pijet tona te markave origjinale dhe efektet e tyre fantastike.


Zbuloni më shumë rreth >

Bar Infiniti sheraton tirana

IL POMODORO

SHERBIM I SHPEJTE

I gjendur ne katin e pare te pjeses tregtare te hotelit restorant Il Pomodoro ofron kuzhine tradicionale Italiane duke perfshire keshtu picat e pjekura ne furre druri, pastat e fresketa si dhe variacione te ndryshme te sallaturinave dhe ushqimeve te shpejta si sanduic, burritos, hamburger etj.


Zbuloni më shumë rreth >

Bar Infiniti sheraton tirana

O2 Pool Bar

Perfytyroni te qetesoheni rrethuar nga pemet dhe te pini kokteile ne ane te ujit.
Shtendosuni dhe shuajeni etjen me pije unike te ftohta koktejesh tropikale teksa shijoni perendimin e diellit ne barin tone O2, ose porosisni nga menuja jone e perzgjedhur e sanduicve, burgerave, embelsirave apo sallaterave.


Zbuloni më shumë rreth O2 Pool Bar >

O2 pool bar sheraton tirana