Sheraton Tirana Hotel

4.3 (66 komente)

Sheshi Italia, Tirana, Albania   •  Koha:    •   Ora lokale:     •  Telefoni: (355) (4) 2274707  

4.3

Deluxe Room

Deluxe Room

Nga EUR 105
Rezervo tani
Pse të rezervoni me ne?
Përfitoni nga këto oferta ekskluzive për anëtarët e SPG®:

Garancia për çmimet më të mira
Fitoni pikë Starpoints®
Wi-Fi falas
Llojet e shtretërve --
Kapaciteti persona
 • Te rritur 3 - Femije 0
 • Te rritur 2 - Femije 1
 • Te rritur 2 - Femije 0
 • Te rritur 1 - Femije 2
3 Guests
Madhësia e dhomës
 • 344 - 344 ft2
 • 32 - 32 m2
32 m2

Deluxe Room

Pushoni ne nje prej dhomave ftuese te hotelit te tipit deluxe. Seicila prej tyre eshte e zbukuruar deri ne imtesi ne stil bashkekohor, dysheme druri dhe banjo mermeri.

Prenotoni qendrimin tuaj dhe shijoni:

 • Pajisje Deluxe
 • Kategoria krevat Mbreteror
 • Akses falas ne palester 24/7 ne pishinen e brendshme dhe te jashtme
Komoditetet
 • Ajër i kondicionuar
 • Flat Screen Television
 • Kasafortë në dhomë
 • Minibar