Sheraton Tirana Hotel

4.3 (65 komente)

Sheshi Italia, Tirana, Albania   •  Koha:    •   Ora lokale:     •  Telefoni: (355) (4) 2274707  

4.3

Executive Suite Club Floor

Executive Suite Club Floor

Nga EUR 285
Rezervo tani
Pse të rezervoni me ne?
Përfitoni nga këto oferta ekskluzive për anëtarët e SPG®:

Garancia për çmimet më të mira
Fitoni pikë Starpoints®
Wi-Fi falas
Llojet e shtretërve
 • krevat Mbreteror
krevat Mbreteror
Kapaciteti persona
 • Te rritur 3 - Femije 0
 • Te rritur 2 - Femije 1
 • Te rritur 2 - Femije 0
 • Te rritur 1 - Femije 2
3 Guests
Madhësia e dhomës
 • 753 - 753 ft2
 • 70 - 70 m2
70 m2

Executive Suite Club Floor

Suita me hapesire Ekzekutive permban nje dhome gjumi, nje dhome te madhe ndenje ku perfshihet edhe nje ambient pune si dhe dy tualete te ndara nga njera tjetra. Me pamje nga Parku Kombetar, ju do keni kenaqesine te shikoni pamje te gjelberuara te cilat ju shlodhin dhe ju falin rehati ne dhome. Perfitoni nga perdorimi i ambientit privat Klub, ku ju mund te shijoni mengjesin, ushqime te shpejta dhe pije pergjate gjithe dites.

Veçoritë
 • Perdorim i ambientit Klub
 • Dhome ndenje me hapesire
 • Dy tualete te ndara, nje kryesore dhe tjetri per miqte tuaj
Komoditetet
 • WiFi
 • Qasje në lounge
 • Dhomë familjare
 • Ajër i kondicionuar
 • Flat Screen Television
 • Kasafortë në dhomë
 • Minibar
 • Internet Wi-Fi falas
 • Kategori me e larte sherbimesh
 • Akses falas ne palester 24/7 ne pishinen e brendshme dhe te jashtme
Shënime

Një hapësirë relaksuese, private dhe e pasur, Ambienti i Klubit ofron mëngjes falas, hors d'oeuvres pasdite dhe një shumëllojshmëri zgjedhjesh për pije. Tv, interneti WI – FI falas si dhe kolltuqet e rehatshme ju bejne te ndiheni si ne shtepi. Per me teper ju do te gjeni, nje fotokopje, faks dhe printer si dhe kancelari zyre per perdorim te ofruara pa pagese.