Sheraton Tirana Hotel

4.3 (66 komente)

Sheshi Italia, Tirana, Albania   •  Koha:    •   Ora lokale:     •  Telefoni: (355) (4) 2274707  

4.3

Executive Suite

Executive Suite

Nga EUR 230
Rezervo tani
Pse të rezervoni me ne?
Përfitoni nga këto oferta ekskluzive për anëtarët e SPG®:

Garancia për çmimet më të mira
Fitoni pikë Starpoints®
Wi-Fi falas
Llojet e shtretërve
 • krevat Mbreteror
krevat Mbreteror
Kapaciteti persona
 • Te rritur 3 - Femije 0
 • Te rritur 2 - Femije 1
 • Te rritur 2 - Femije 0
 • Te rritur 1 - Femije 2
3 Guests
Madhësia e dhomës
 • 753 - 753 ft2
 • 70 - 70 m2
70 m2

Executive Suite

Suita me hapesire Ekzekutive permban nje dhome gjumi, nje dhome te madhe ndenje ku perfshihet edhe nje ambient pune si dhe dy tualete te ndara nga njera tjetra. Me pamje nga Parku Kombetar, ju do keni kenaqesine te shikoni pamje te gjelberuara te cilat ju shlodhin dhe ju falin rehati ne dhome. 

Veçoritë
 • Dhome ndenje me hapesire
 • Dy tualete te ndara, nje kryesore dhe tjetri per miqte tuaj
 • Akses falas ne palester 24/7 ne pishinen e brendshme dhe te jashtme
Komoditetet
 • Dhomë familjare
 • Ajër i kondicionuar
 • Flat Screen Television
 • Kasafortë në dhomë
 • Minibar