Sheraton Tirana Hotel

4.3 (65 komente)

Sheshi Italia, Tirana, Albania   •  Koha:    •   Ora lokale:     •  Telefoni: (355) (4) 2274707  

4.3

Hospitality Suite

Hospitality Suite

Nga EUR 210
Rezervo tani
Pse të rezervoni me ne?
Përfitoni nga këto oferta ekskluzive për anëtarët e SPG®:

Garancia për çmimet më të mira
Fitoni pikë Starpoints®
Wi-Fi falas
Llojet e shtretërve
 • krevat Mbreteror
krevat Mbreteror
Kapaciteti persona
 • Te rritur 3 - Femije 0
 • Te rritur 2 - Femije 1
 • Te rritur 2 - Femije 0
 • Te rritur 1 - Femije 2
3 Guests
Madhësia e dhomës
 • 538 - 538 ft2
 • 50 - 50 m2
50 m2

Hospitality Suite

Modern dhe me hapesire, Suita Mikpritese eshte kombinimi I rehatise dhe stilit. Ajo eshte e perbere nga nje dhome gjumi, dhome e madhe ndenje e pajisur me kuzhine gatimi me mikrovale dhe frigorifer, kabine dushi te ndare dhe vaske – ideale per qendrime te gjata.

Veçoritë
 • Dhome ndenje me hapesire
 • Kuzhine me pajisje gatimi
Komoditetet
 • Dhomë familjare
 • Ajër i kondicionuar
 • Flat Screen Television
 • Kasafortë në dhomë
 • Minibar
 • Akses falas ne palester 24/7 ne pishinen e brendshme dhe te jashtme