Sheraton Tirana Hotel

4.3 (66 komente)

Sheshi Italia, Tirana, Albania   •  Koha:    •   Ora lokale:     •  Telefoni: (355) (4) 2274707  

4.3

Junior Suite Club Floor

Junior Suite Club Floor

Nga EUR 245
Rezervo tani
Pse të rezervoni me ne?
Përfitoni nga këto oferta ekskluzive për anëtarët e SPG®:

Garancia për çmimet më të mira
Fitoni pikë Starpoints®
Wi-Fi falas
Llojet e shtretërve
 • krevat Mbreteror
krevat Mbreteror
Kapaciteti persona
 • Te rritur 3 - Femije 0
 • Te rritur 2 - Femije 1
 • Te rritur 2 - Femije 0
 • Te rritur 1 - Femije 2
3 Guests
Madhësia e dhomës
 • 538 - 538 ft2
 • 50 - 50 m2
50 m2

Junior Suite Club Floor

Apartamenti Xhunior eshte elegante dhe bashkekohore, e cila eshte e perbere nga nje dhome gjumi, ndenje me vende per tu ulur si dhe nje banjo me hapesire, me kabine dushi me vete. Perfitoni nga perdorimi i ambientit privat Klub, ku ju mund te shijoni mengjesin, ushqime te shpejta dhe pije pergjate gjithe dites.

 

Veçoritë
 • Perdorim i ambientit Klub
Komoditetet
 • WiFi
 • Qasje në lounge
 • Ajër i kondicionuar
 • Flat Screen Television
 • Kasafortë në dhomë
 • Minibar
 • Internet Wi-Fi falas
 • Kategori me e larte sherbimesh
 • Akses falas ne palester 24/7 ne pishinen e brendshme dhe te jashtme
Shënime

Një hapësirë relaksuese, private dhe e pasur, Ambienti i Klubit ofron mëngjes falas, hors d'oeuvres pasdite dhe një shumëllojshmëri zgjedhjesh për pije. Tv, interneti WI – FI falas si dhe kolltuqet e rehatshme ju bejne te ndiheni si ne shtepi. Per me teper ju do te gjeni, nje fotokopje, faks dhe printer si dhe kancelari zyre per perdorim te ofruara pa pagese.