Sheraton Tirana Hotel

4.3 (65 komente)

Sheshi Italia, Tirana, Albania   •  Koha:    •   Ora lokale:     •  Telefoni: (355) (4) 2274707  

4.3

Junior Suite

Junior Suite

Nga EUR 180
Rezervo tani
Pse të rezervoni me ne?
Përfitoni nga këto oferta ekskluzive për anëtarët e SPG®:

Garancia për çmimet më të mira
Fitoni pikë Starpoints®
Wi-Fi falas
Llojet e shtretërve
 • krevat Mbreteror
krevat Mbreteror
Kapaciteti persona
 • Te rritur 3 - Femije 0
 • Te rritur 2 - Femije 1
 • Te rritur 2 - Femije 0
 • Te rritur 1 - Femije 2
3 Guests
Madhësia e dhomës
 • 538 - 538 ft2
 • 50 - 50 m2
50 m2

Junior Suite

Apartamenti Xhunior eshte elegante dhe bashkekohore, e cila eshte e perbere nga nje dhome gjumi, ndenje me vende per tu ulur si dhe nje banjo me hapesire, me kabine dushi me vete. Perfitoni nga perdorimi i ambientit privat Klub, ku ju mund te shijoni mengjesin, ushqime te shpejta dhe pije pergjate gjithe dites.

Komoditetet
 • Ajër i kondicionuar
 • Flat Screen Television
 • Kasafortë në dhomë
 • Minibar
 • Telefon
 • Akses falas ne palester 24/7 ne pishinen e brendshme dhe te jashtme