Sheraton Tirana Hotel

4.3 (65 komente)

Sheshi Italia, Tirana, Albania   •  Koha:    •   Ora lokale:     •  Telefoni: (355) (4) 2274707  

4.3

Presidential Suite

Presidential Suite

Nga EUR 2000
Rezervo tani
Pse të rezervoni me ne?
Përfitoni nga këto oferta ekskluzive për anëtarët e SPG®:

Garancia për çmimet më të mira
Fitoni pikë Starpoints®
Wi-Fi falas
Llojet e shtretërve
 • krevat Mbreteror
krevat Mbreteror
Kapaciteti persona
 • Te rritur 3 - Femije 0
 • Te rritur 2 - Femije 1
 • Te rritur 2 - Femije 0
 • Te rritur 1 - Femije 2
3 Guests
Madhësia e dhomës
 • 2,960 - 2,960 ft2
 • 275 - 275 m2
275 m2

Presidential Suite

Suita Presidenciale eshte suita me impresionuese dhe unike, e vendosur ne katet e siperme te hotelit, me stil te lart dhe veshje dhome modern, ajo te perfshin ne nje atmosphere rehatie. Mobiljet shndritese jane te vendosura pergjate gjithe suites spacioze, e cila perfshin dhomen e gjumit, dhomen e ngrenies, dhome ndenje ten dare si dhe dy tualete me kabina dushi te ndara dhe Jacuzzi, kuzhine te bollshme dhe ballkon te lulezuar. Perfitoni nga perdorimi i ambientit privat Klub, ku ju mund te shijoni mengjesin, ushqime te shpejta dhe pije pergjate gjithe dites.

Veçoritë
 • Perdorim i ambientit Klub
Komoditetet
 • WiFi
 • Qasje në lounge
 • Dhomë familjare
 • Ajër i kondicionuar
 • Flat Screen Television
 • Kasafortë në dhomë
 • Minibar
 • Internet Wi-Fi falas
 • Akses falas ne palester 24/7 ne pishinen e brendshme dhe te jashtme
Shënime

Një hapësirë relaksuese, private dhe e pasur, Ambienti i Klubit ofron mëngjes falas, hors d'oeuvres pasdite dhe një shumëllojshmëri zgjedhjesh për pije. Tv, interneti WI – FI falas si dhe kolltuqet e rehatshme ju bejne te ndiheni si ne shtepi. Per me teper ju do te gjeni, nje fotokopje, faks dhe printer si dhe kancelari zyre per perdorim te ofruara pa pagese.