Sheraton Tirana Hotel

4.3 (65 komente)

Sheshi Italia, Tirana, Albania   •  Koha:    •   Ora lokale:     •  Telefoni: (355) (4) 2274707  

4.3

Festimi juaj Dasma në Tiranë

Sheraton Tirana Hotel - Oazi i Dasmës Tuaj

Sheraton Tirana bën diferencën dhe dasma juaj e ëndrrave mund të bëhet realitet me ne.
Ju mirëpresim Ju dhe të ftuarit tuaj në ditën e dasmës suaj!

Ne e dimë rëndësinë e dasmës suaj, ngjarjen që ndodh një herë në jetë dhe domethënien e saj për çdo çift. Na lini ne t’ju ndihmojmë në këtë ditë të veçantë…

Kujdes dhe përkushtim i veçantë i kushtohet  përgatitjes së menusë që ju deshironi, duke përdorur përbërësit më të përzgjedhur dhe më të freskët. Për çdo rast, nëse ju keni kërkesa specifike  apo ndonjë deshirë të veçantë, ne do të jemi shumë të lumtur të krijojmë për ju një menu që i përshatatet kërkesave tuaja.

Kreativiteti është i mirëpritur… Çdo dëshirë dhe kërkesë që ju keni, do të bëhet realitet nga ana jonë. Hapësirat tona ideale si salla elegante Illyria dhe tarraca në qiell të hapur mund të jenë vendi ideal për organizinmin e dasmës suaj.

Stafi i Organizimit të Dasmave në Sheraton Tirana - with compliments from the staff

Dhe çifti i ri do të gëzojë përfitimet e mëposhtme që përfshin paketa jonë speciale e dasmave:

 

 • Akomodim falas në Suitën tonë martesore natën e martesës
 • Shampanjë dhe luleshtrydhe  të shërbyera në Suitën martesore
 • Buqeta e nuses
 • Torta ceremoniale e dasmës e krijuar nga Shefat tanë
 • Test Menu për 2 (dy) persona
 • Akomodim falas në përvjetorin e parë të martesës
 • Çmime speciale akomodimi për dhomat e rezervuara për të ftuarit e dasmës

 

 • Asistencë  për të gjetur destinacionin perfekt për muajin e mjaltit.
  Me më shumë se 1000 hotele në të gjithë globin ne jemi në gjendje t’ju ndihmojmë për të përjetuar kujtime të paharrueshme
 • Stafi ynë mund t’ju asistojë sipas kërkesave tuaja me shërbimet shtesë që kryhen nga agjenci të specializuara si:
  1. dekorimi i ambienteve
  2. ftesat
  3.  fotografi
  4. muzika
  5. aksesorë
  6. lule
  7. stilim i flokëve
  8. veshja e nuses dhe e dhëndrit

Ju mirëpresim Ju dhe të ftuarit tuaj në ditën e dasmës suaj!

Për më shumë informacion ose për të rezervuar aktivitetin tuaj festiv, ju lutem na kontaktoni ne numrin +355 4 2274707 etx. 8202/8203 ose dërgojini një email specialistit tonë të dasmave dhe ne do të jemi të lumtur për t’ju ndihmuar ju që të organizoni dasmën tuaj të ëndrrave.