Sheraton Tirana Hotel

4.3 (65 Değerlendirme)

Konum Sheshi Italia, Tiran, Arnavutluk   •  Hava:    •   Yerel Saat:     •  Telefon: (355) (4) 2274707  

4.3

Rezervasyon Yapın
Giriş
Çıkış
Giriş
Çıkış
1 Oda, 1 Yetişkin, 0 Çocuk

Odalar
- 1 +
Yetişkinler / Odalar
- 1 +
Çocuklar / Odalar (Yaş 0 - 17)
- 0 +

Vendi kryesor i takimeve në kryeqytet

Provoni një nivel të lartë komoditeti në mes të një oazi të gjelbër pranë Parkut Kombëtar dhe Liqenit Artificial, vetëm pak minuta nga qendra e qytetit. Eksploroni resortin modern urban në zemër të kryeqytetit të Shqipërisë.

Akomodohuni në151 dhomat tona të bollshme për mysafirët, plot me detaje relaksuese siç janë dyshemetë prej druri me kontrast, pajisjet moderne, tavolinat e punës të stilit biznes dhe krevatet e krijuara për një gjumë të shkëlqyer gjatë natës.

Rezervasyonunuzu Neden Bizimle Yapmalısınız?

SPG® üyelerine özel bu avantajları kaçırmayın:

 • En İyi Fiyat Garantisi
 • Starpoint Puanları kazanın
 • Ücretsiz kablosuz internet

Henüz SPG Üyesi Değil Misiniz?
Üye olmak hızlı, kolay ve ücretsizdir. Hemen Katılın

Konuk Değerlendirmeleri

Hear from our guests about their stay from 65 doğrulanmış konuk değerlendirmesi

Gerçek Değerlendirmeler

Konuklarımız 88% oranında bu oteli tavsiye ediyor

RJL2014

I can't speak highly enough of the staff at this hotel, especially in the lounge. Food was excellent and inexpensive, room was wonderfully comfortable, and the blackout curtains were particularly nice for sleeping.

Daha Fazla Değerlendirme Okuyun

4.3 /5

 • Oda Konforu

 • Otel Personeli

 • Uyku Kalitesi

 • Tesisler

 • SPG Tanınırlığı

 • Yeme ve İçme

Odalar ve Süitler

From EUR 105
Daha Fazla Bilgi

Dhomë Deluxe

32 m

3 kişi konaklayabilir
Maksimum Yetişkin/Çocuk
Yetişkinler 3
Çocuklar 0
Yetişkinler 2
Çocuklar 1
Yetişkinler 2
Çocuklar 0
Yetişkinler 1
Çocuklar 2
From EUR 180
Daha Fazla Bilgi

Junior Suite

50 m

Yatak Seçenekleri
 • King size
3 kişi konaklayabilir
Maksimum Yetişkin/Çocuk
Yetişkinler 3
Çocuklar 0
Yetişkinler 2
Çocuklar 1
Yetişkinler 2
Çocuklar 0
Yetişkinler 1
Çocuklar 2
From EUR 210
Daha Fazla Bilgi

Hospitality Suite

50 m

Yatak Seçenekleri
 • King size
3 kişi konaklayabilir
Maksimum Yetişkin/Çocuk
Yetişkinler 3
Çocuklar 0
Yetişkinler 2
Çocuklar 1
Yetişkinler 2
Çocuklar 0
Yetişkinler 1
Çocuklar 2
From EUR 230
Daha Fazla Bilgi

Executive Suite

70 m

Yatak Seçenekleri
 • King size
3 kişi konaklayabilir
Maksimum Yetişkin/Çocuk
Yetişkinler 3
Çocuklar 0
Yetişkinler 2
Çocuklar 1
Yetişkinler 2
Çocuklar 0
Yetişkinler 1
Çocuklar 2
Delüks Kulüp Oda
From EUR 160
Daha Fazla Bilgi

Delüks Kulüp Oda

32 m

Yatak Seçenekleri
 • King size
3 kişi konaklayabilir
Maksimum Yetişkin/Çocuk
Yetişkinler 3
Çocuklar 0
Yetişkinler 2
Çocuklar 1
Yetişkinler 2
Çocuklar 0
Yetişkinler 1
Çocuklar 2
Junior Suite Club Floor
From EUR 245
Daha Fazla Bilgi

Junior Suite Club Floor

50 m

Yatak Seçenekleri
 • King size
3 kişi konaklayabilir
Maksimum Yetişkin/Çocuk
Yetişkinler 3
Çocuklar 0
Yetişkinler 2
Çocuklar 1
Yetişkinler 2
Çocuklar 0
Yetişkinler 1
Çocuklar 2
Hospitality Suite Club Floor
From EUR 265
Daha Fazla Bilgi

Hospitality Suite Club Floor

50 m

Yatak Seçenekleri
 • King size
3 kişi konaklayabilir
Maksimum Yetişkin/Çocuk
Yetişkinler 3
Çocuklar 0
Yetişkinler 2
Çocuklar 1
Yetişkinler 2
Çocuklar 0
Yetişkinler 1
Çocuklar 2
Executive Suite Club Floor
From EUR 285
Daha Fazla Bilgi

Executive Suite Club Floor

70 m

Yatak Seçenekleri
 • King size
3 kişi konaklayabilir
Maksimum Yetişkin/Çocuk
Yetişkinler 3
Çocuklar 0
Yetişkinler 2
Çocuklar 1
Yetişkinler 2
Çocuklar 0
Yetişkinler 1
Çocuklar 2
From EUR 2000
Daha Fazla Bilgi

Presidential Suite

275 m

Yatak Seçenekleri
 • King size
3 kişi konaklayabilir
Maksimum Yetişkin/Çocuk
Yetişkinler 3
Çocuklar 0
Yetişkinler 2
Çocuklar 1
Yetişkinler 2
Çocuklar 0
Yetişkinler 1
Çocuklar 2
From EUR 105

Dhomë Deluxe

32 m

Yatak Seçenekleri
 • 1
3 kişi konaklayabilir
Maksimum Yetişkin/Çocuk
Yetişkinler 3
Çocuklar 0
Yetişkinler 2
Çocuklar 1
Yetişkinler 2
Çocuklar 0
Yetişkinler 1
Çocuklar 2
From EUR 180

Junior Suite

50 m

Yatak Seçenekleri
 • King size
3 kişi konaklayabilir
Maksimum Yetişkin/Çocuk
Yetişkinler 3
Çocuklar 0
Yetişkinler 2
Çocuklar 1
Yetişkinler 2
Çocuklar 0
Yetişkinler 1
Çocuklar 2
From EUR 210

Hospitality Suite

50 m

Yatak Seçenekleri
 • King size
3 kişi konaklayabilir
Maksimum Yetişkin/Çocuk
Yetişkinler 3
Çocuklar 0
Yetişkinler 2
Çocuklar 1
Yetişkinler 2
Çocuklar 0
Yetişkinler 1
Çocuklar 2
From EUR 230

Executive Suite

70 m

Yatak Seçenekleri
 • King size
3 kişi konaklayabilir
Maksimum Yetişkin/Çocuk
Yetişkinler 3
Çocuklar 0
Yetişkinler 2
Çocuklar 1
Yetişkinler 2
Çocuklar 0
Yetişkinler 1
Çocuklar 2
From EUR 160
Delüks Kulüp Oda

Delüks Kulüp Oda

32 m

Yatak Seçenekleri
 • King size
3 kişi konaklayabilir
Maksimum Yetişkin/Çocuk
Yetişkinler 3
Çocuklar 0
Yetişkinler 2
Çocuklar 1
Yetişkinler 2
Çocuklar 0
Yetişkinler 1
Çocuklar 2
From EUR 245
Junior Suite Club Floor

Junior Suite Club Floor

50 m

Yatak Seçenekleri
 • King size
3 kişi konaklayabilir
Maksimum Yetişkin/Çocuk
Yetişkinler 3
Çocuklar 0
Yetişkinler 2
Çocuklar 1
Yetişkinler 2
Çocuklar 0
Yetişkinler 1
Çocuklar 2
From EUR 265
Hospitality Suite Club Floor

Hospitality Suite Club Floor

50 m

Yatak Seçenekleri
 • King size
3 kişi konaklayabilir
Maksimum Yetişkin/Çocuk
Yetişkinler 3
Çocuklar 0
Yetişkinler 2
Çocuklar 1
Yetişkinler 2
Çocuklar 0
Yetişkinler 1
Çocuklar 2
From EUR 285
Executive Suite Club Floor

Executive Suite Club Floor

70 m

Yatak Seçenekleri
 • King size
3 kişi konaklayabilir
Maksimum Yetişkin/Çocuk
Yetişkinler 3
Çocuklar 0
Yetişkinler 2
Çocuklar 1
Yetişkinler 2
Çocuklar 0
Yetişkinler 1
Çocuklar 2
From EUR 2000

Presidential Suite

275 m

Yatak Seçenekleri
 • King size
3 kişi konaklayabilir
Maksimum Yetişkin/Çocuk
Yetişkinler 3
Çocuklar 0
Yetişkinler 2
Çocuklar 1
Yetişkinler 2
Çocuklar 0
Yetişkinler 1
Çocuklar 2

Otel Bilgileri

 • Check-in: 14:00, Check-out: 12:00
 • Dhoma ku nuk lejohet duhani
 • 8 salla takimesh
 • Disponohen dhoma të nivelit Club
 • Shërbim parkimi 24 orësh
 • SPG Kategorisi 3

Otel Özellikleri

 • Sheraton Fitness
 • Internet me shpejtësi të lartë në të gjitha dhomat e mysafirëve (15 euro në ditë)
 • Qendër masazhi tajlandeze
 • Salla Clun
 • Dritare që hapen

Eksploroni Tiranën

Si mund të mbërrini te Sheraton Tirana Hotel

Sheraton Tirana Hotel ndodhet në të majtë të sheshit Nënë Tereza, ndërsa në të djathtë të tij ndodhet stadiumi më i madh në Shqipëri, Qemal Stafa. Hoteli ndodhet gjithashtu pranë Parkut Kombëtar dhe Liqenit Artificial të Tiranës.

Orientimet për te Sheraton Tirana Hotel

Nasıl Gelinir

Aradığınızı bulamıyorsanız lütfen tekrar deneyin.

Yeme ve İçme

Ne kemi vendin e përkryer për t'u mbledhur me miqtë ose kolegët.

Shijoni ushqimin e shkëlqyer në katër restorantet dhe baret tona.


 • Restoranti Metropolitan
 • Restoranti Il Pomodoro
 • Bari Infinity
 • O2 Bari i pishinës
Restoran

Restoranti Metropolitan

(+355) (4) 2274707

Zbulo më shumë
Restoran

Restoranti Il Pomodoro

Zbulo më shumë
Restoran

Bari Infinity

Zbulo më shumë
Restoran

O2 Bari i pishinës

Zbulo më shumë

Çalışma Saatleri

Toplantılar ve Etkinlikler

Hapësirat tona për takime përfshijnë një sallë spektakolare balloje dhe 4 salla mbledhjesh, të cilat mund të akomodojnë nga 10 deri në 500 të ftuar.

Ne do të bashkëpunojmë me ju për të planifikuar një takim ose eveniment të shkëlqyer, qoftë kur preferoni ambientin intim të një salle private mbledhjeje apo një sallë të madhe balloje ku mund t'i bashkoni të gjithë. Personeli ynë i shitjeve do t'ju ndihmojë ta realizoni këtë.

 • Koordinator për dasmat
 • Hapësirë e dedikuar ekspozimi
 • Teknikë audio-vizualë
 • Akses falas në internet Wi-Fi me shpejtësi të lartë në mjediset e takimeve/evenimenteve sipas kërkesës.
 • Mjedise evenimentesh dhe takimesh ku nuk lejohet duhani
 • Projektor dhe tabelë e bardhë